Dzień dobry!

Jakiś czas temu zaczęłam pisać bloga. Sama nie wiedziałam o czym ma on być. Miało być
o książkach, które czytam, o sposobach na rozwój osobisty, o mojej drodze do mojej metody pracy jako psychodietetyczka. Potem doszły studia z coachingu, które bardzo zmieniły moje podejście do pracy z pacjentem-klientem. Przeszłam z etapu – wiem jak ważny jest rozwój do czuję jak ważny jest rozwój. To tak jak dziewczyna mówi: “Myślę, że go kocham” albo “Kocham go”. Jedno słowo zmienia wszystko, to nie umysł analizuje nasze uczucia, ale “dusza” je czuje.
Dobrze, ale miało być o czymś innym…
Napisałam na tym moim blogu o moim czytaniu książek Dagmary Skalskiej z Projekt Egoistka. Ponieważ oznaczyłam Dagmarę, która też przeczytała mój tekst i napisała na swoim fanpage’u Facebooku krótki post o nim. I wtedy się zaczęło, dzięki tej “reklamie” mój tekst przeczytało kilkaset osób w ciągu 2-3 dni. Własnym oczom nie mogłam uwierzyć! Do tej pory miałam maksymalnie 50 wyświetleń. To był kopniak od Dagmary, żeby podejść do mojego własnego bloga profesjonalnie.
Jest super ciężko z tą profesjonalnością. Domena jest, hosting jest, jakiś szablon też, jednak całość wygląda dzisiaj żałośnie…
No bo ja wszystko sama…
Jednak jak chcę założyć swoją własną markę – to kto ma to zrobić jak nie ja sama.
Tyle na dzisiaj – to mój pierwszy wpis na nowym profesjonalnym blogu. Teraz czas popracować nad samym blogiem, żeby nabrał szlachetności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *